תביעות סיעוד – כי מה ששלכם שלכם

החיים הם יפים ודינמיים אך יותר מהכול הם שבריריים ולכן לא פעם אנו אומרים או שומעים את צמד המילים "העיקר הבריאות" שאנו נוטים להסכים עמן אך לא ממש מבינים עד כמה זה נכון עד שקורה משהו. יחד עם זאת , יש לא מעט אנשים שבוחרים להיערך לתרחישים קשים ולהשקיע בפוליסות ביטוח שונות על מנת להבטיח לעצמם "תעודת ביטוח" במידה והם אי פעם יזדקקו לליווי בתפקוד היומיומי ובסיוע בפעולות הבסיסיות ביותר. למרות שהנטייה הטבעית היא לחשוב שמקרים סיעודיים הם רק בקרב קשישים והמגזר השלישי (ולכן אין לנו ממה לדאוג), לצערנו גם צעירים וילדים יכולים למצוא את עצמם בסיטואציות קשות ולאבד את יכולת התפקוד שלהם בעקבות תאונות קשות ומחלות שונות.

הסיבה לכך שפוליסות ביטוח הן דבר חשוב ואף הכרחי זאת כיוון שכאשר קורה משהו ואנו נזקקים לסיעוד, על חברת הביטוח (שבה רכשתם את הפוליסה) להעביר תשלומים חודשיים שיכסו את  הוצאות הסיעוד וזה בין אם מדובר במעבר למוסדות סיעוד שונים, או לחילופין בשירותי טיפול סיעוד במקום המגורים של המטופל. יחד עם זאת, לא פעם חברות הביטוח (שבהן השקענו סכומים לא מבוטלים במיוחד למטרה זו) מנסות להתנער מן האחריות ולבטל את הדרישות שלנו בנימוקים ותואנות שונות.

מהן הטענות הנפוצות של חברת הביטוח לאי תשלום?

סייג בחבות- במקרה כזה, חברת הביטוח תנסה לטעון כי הפוליסה אינה כוללת את המקרה או המצב הרפואי שגרם לאי תפקוד של הלקוח ולכן הם אינם אחראים לקחת חלק בתשלומי הטיפול.

מרמה ואי גילוי נאות- במקרה (נפוץ) זה חברת הביטוח תטען שהמטופל רכש את פוליסת הביטוח והסתיר במכוון את מצבו הרפואי שהוביל למצבו הקיים, ולכן הם אינם אחראים או מחויבים לסייע ולהעביר תשלומים.

אי תשלום פרמיות (דמי ביטוח) –טענה זו היא יכולה להיעשות על ידי חברת הביטוח אך ורק כאשר הם יכולים להוכיח כי הטוען לפוליסה לא ביצע תשלומים לחברת הביטוח ולכן הוא אינו זכאי לסיועם. יחד עם זאת, מקרים מסוג זה לרוב מלווים בתהליכים משפטיים ומורכבים.

מהי ההגדרה של אי תפקוד ואי היכולת לבצע פעולות בסיסיות, ומתי ניתן להגיש תביעת סיעוד?

ובכן, כל אדם מבצע פעולות אלמנטריות שהן חלק מהתפקוד הבסיסי היומיומי שלו. כאשר אנו נקלעים לסיטואציה רפואית בהן אנו מאבדים את היכולת לבצע לפחות שלושה מהן, אלו אנו נכנסים להגדרה של אי תפקוד וזכאים לסיעוד.

הפעולות הנמדדות הן: היכולת ללכת, להתקלח ולהתרחץ, לאכול, לשכב ולקום, לאכול, ולשלוט בסוגרים שלנו. מדובר בתנאים הכי בסיסיים שלנו בתור בני אדם, וחשוב מכך, ביכולת או אי היכולת שלנו להתנהל באופן עצמאי.

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד ולא יודעים איך, הכירו את חברת מגן

אם הנכם זקוקים לפוליסה שלכם ונותרתם לבד במערכה ניתן להבין שאתם מרגישים חוסר אונים משווע בנסיבות לא קלות מלכתחילה. לשם כך יש את חברת "מגן מומחים" שמתמחה בתחום תביעות סיעוד מול חברות הביטוח. חשוב שתדעו שאנכם עומדים לבד ושמגן יסייעו לכם לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם. מדובר בחברה עם רקע וניסיון של שנים בתחום ניהול תביעות הסיעוד.

הצוות המקצועי שלהם מורכב ממומחים המכירים את תחום הביטוח הסיעודי לעומק ומנהלים מידי חודש למעל מ-100 תביעות ביטוח. אחוזי ההצלחה של חברת מגן הם גבוהים במיוחד והם תוצאה ישירה של מקצועיות ללא דופי, נחישות ומוטיבציה, והכי חשוב, רצון אמיתי לסייע לכם במאבק שלכם. מדובר בחברה שלא מסייעת רק למקרים "קלים", ומגישה תביעות מול כל חברות הביטוח, מסייעת גם עבור תביעות שנדחו, ונאבקת למען הזכויות שלכם גם כאשר מדובר במחלות קשות ובמקרים מסובכים.

זקוקים לסיוע בתביעת סיעוד נגד חברת הביטוח?

לפרטים נוספים כנסו לאתר שלנו, חברת מגן מומחים > https://www.magenexperts.co.il/

 

קרדיט PEXELS

 

 

 

צרו קשר ונחזור בהקדם

תוכן עניינים

מאמרים נוספים מומלצים לקריאה

מחליק לזקן – מוצר זול ופתרון גדול

עיצוב וטיפוח השיער הוא נושא חשוב, והוא צריך התייחסות מספקת מצידנו. לא מרוצים מהמראה שנשקף מולכם במראה? הזקן קופצני ולא מסודר? כיום יש מוצרים מדהימים

תביעות סיעוד – כי מה ששלכם שלכם

החיים הם יפים ודינמיים אך יותר מהכול הם שבריריים ולכן לא פעם אנו אומרים או שומעים את צמד המילים "העיקר הבריאות" שאנו נוטים להסכים עמן

בלוג
מחליק לזקן – מוצר זול ופתרון גדול

עיצוב וטיפוח השיער הוא נושא חשוב, והוא צריך התייחסות מספקת מצידנו. לא מרוצים מהמראה שנשקף מולכם במראה? הזקן קופצני ולא מסודר? כיום יש מוצרים מדהימים

בלוג
איך מטפלים בדום נשימה בשינה?

דום נשימה או מה שנקרא בשפה המקצועית דום נשימה חסימתי שינה הוא מצב שבו האדם מפסיק לנשום במהלך השינה. קיימים שני סוגים עיקריים של דום

בלוג
כיצד מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית?

אחת התופעות הפסיכולוגיות הייחודיות והנפוצות ביותר היא הפרעת אישיות גבולית. לא מעט אנשים, גברים ונשים מתמודדים איתה והיא יכולה להשפיע באופן משמעותי על החיים שלהם

בלוג
 איך מטפלים בהתקפי חרדה?

התקפי חרדה הינם מצבים שניתן לטפל בהם באמצעות תרופות או טיפול פסיכולוגי או שילוב של שניהם יחד.  לרוב, מטופלים יגיבו הכי טוב לשילוב של שני